1% az úszásért:
19836368-1-13
Támogatóink
Hasznos linkek:
Főoldal Rólunk Galéria Versenyek Edzések Archívum

ÚSZÁS

TRIATLON

Látogatóink:

ÖTTUSA

2012 Versenynaptár

JANUÁR

01.22

Székesfehérvár

Fedettpályás Hosszútávú Bajnokság

Kiírás

Kivonatos jegyzőkönyv

V1 csoport

01.28

Százhalombatta

Megyei Diák Olimpia

Kiírás

Jegyzőkönyv

egyéni jelentkezés, iskolák neveznek

01.28

Székesfehérvár

8.11 Korosztályos úszóverseny

Kiírás

01.29

Székesfehérvár

12+ MMXII úszóverseny

Kiírás





FEBRUÁR

02.11

Bp. Komjádi

Utánpótlás verseny I.

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv

V2 csoportból a 2002-2003-2004 (kezdés 11 óra, találkozó 9,30-kor az előcsarnokban)

02.18

Százhalombatta

Szalai János emlékverseny

Kiírás

02.25

Bp. Komjádi

Budapestkupa I.

Kiírás

Jegyzőkönyv

V1, V2 csoportból a  2001 és ha engedik a 2002 (kezdés 11 óra, találkozó 9,30-kor az előcsarnokban)





MÁRCIUS

03.03

Vác

Pest Megyei Csapatbajnokság I. forduló

Kiírás

Jegyzőkönyv

03.10

Eger

Magyar Paraúszó Nyílt Bajnokság 2012

Kiírás

Kovács Máté vesz részt.

03.17-18

Bad Bergzabern

PAMINA nemzetközi úszóverseny

Kiírás , Rajtlista

Jegyz.kivonat , Jegyz1 , Jegyz2 , Jegyz3 ,

03.24

Bp. Komjádi

Utánpótlás verseny II.

Kiírás

Jegyzőkönyv

03.24-25

Érsekújvár

Nemzetközi úszóverseny - Nové Zámky

Kiírás


03.29-04.01

Debrecen

Felnőt OB Széchy Tamás emlékére

Kiírás

400m női vegyes

50m női mell

Jegyzőkönyv teljes

Bata Natali, Molnár Tünde

03.31

Vác

Nyuszi-Uszi

Kiírás

Jegyzőkönyv






ÁPRILIS

04.13-15

Hódmezővásárhely

Rövidpályás Vidéki OB

Kiírás

Jegyzőkönyv kivonat

Jegyzőkönyv 1 nap

Bata Natali, Madarász Péter, Karadin Márk, Madudák Marcell

04.14

Bp. Komjádi

Budapestkupa II.

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv

2001 és idősebbek V1-V2 csaoport (kezdés 11 óra, találkozó 9,30-kor az előcsarnokban)

04.21

Balatonfűzfő

8.11 Korosztályos úszóverseny

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv

Jegyzőkönyv kivonat

V2 csoport

04.22

Székesfehérvár

12+ úszóverseny


04.22

Monor

Pest Megyei Csapatbajnokság II. forduló

Elmarad

04.28-29

Hajduszoboszló

Árpádkupa

Kiírás , Rajtlista

Jkv. 1 nap , Jkv. 2 nap

Csapatverseny

Jegyzőkönyv kivonat

V1, V2 csoport: Fellinger Zsombor, Lencsés Noel, Lecsés Márk, Karadin Márk, Karadin Boglár, Madudák Marcell, Boldizsár Viktor, Feles Dianna, Boroncsok Dóra, Kovács Boglárka, Szalai Csenge





MÁJUS

05.05

Bp. BVSC

XIII. Finis BVSC Kupa Nemzetközi Úszóverseny

Kiírás

Jegyzőkönyv

Jegyzőkönyv kivonat

V1, V2 csoport

05.26

Bp. Komjádi

Békatalálkozó

Kiírás , Jegyzőkönyv

Jegyzőkönyv kivonat

Lencsés Noel, Karadin Krisztián, Szalai Botond

05.29-06.01

Eger

Ifi OB

Kiírás





JÚNIUS

06.09

Kaposvár

„dr.Csík Ferenc” emlékverseny

Info , Kiírás

Jegyzőkönyv

V1, V2, + kisversenyzőkből a kiválasztottak

06.09

Békéscsaba

XXXVII. Viharsarok Kupa

Kiírás , Jegyzőkönyv

V1, V2 csoport

06.13-16

Bp. Komjádi

Bp. Open Kvalifikációs Bajnokság

Kiírás

06.23

Szeged

Nyíltvízi Országos Úszó Bajnokság

Kiírás

06.23

Gyöngyös

Parafa kupa

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv

06.23-24

Bp. Komjádi

Delfintalálkozó

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv





JÚLIUS

07.13-15

Székesfehérvár

Országos Vidék Bajnokság

Kiírás , Jegyzőkönyv

07.14-15

Kecskemét

Delfin OB

Kiírás , Jegyzőkönyv

Jegyzőkönyv  kivonat

07.20-22

Miskolc

Gyermek Országos Bajnokság

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv

07.26-29

Hódmezővásárhely

Serdülő Országos Bajnokság

Kiírás





SZEPTEMBER

09.01

Párkány

34. Párkányi Nemzetközi Úszóverseny

Kiírás , Jegyzőkönyv





OKTÓBER

10.06

Bp. Komjádi

Utánpótlás verseny III.

Kiírás , Jegyzőkönyv

Jegyzőkönyv  kivonat

10.13

Százhalombatta

II. "MATRICA" kupa

Kiírás , Jegyzőkönyv

10.13

Székesfehérvár

8.11 Korosztályos úszóverseny

Kiírás ,  Jegyzőkönyv

10.14

Székesfehérvár

12+ MMXI. úszóverseny

Kiírás

10.20

Bp. Komjádi

Budapestkupa III.

Kiírás , Jegyzőkönyv

Jegyzőkönyv  kivonat

10.20-21

Érsekújvár

XVIII. "Pohár Delfína" nemzetközi úszóverseny

Kiírás , Jegyzőkönyv

Jegyzőkönyv  kivonat

10.20

Bécs

12. Nemzetközi Delphin Cup Bécs Simmering

Kiírás

10.27

Eger

V. Agria Sprint úszóverseny

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv

Jegyzőkönyv  kivonat

10.27-28

Hajduszoboszló

HUNGAROSPA KUPA nemzetközi úszóverseny

Kiírás , Tájékoztató





NOVEMBER

11.02-04

Százhalombatta

Országos Rövidpályás Bajnokság

Kiírás

11.10

Bp. Komjádi

Utánpótlás verseny IV.

Kiírás , Rajtlista

J.könyv , J.könyv  kivonat

11.11

Százhalombatta

Pest Megyei Csapatbajnokság IV. forduló

Elmarad

11.17-18

Hódmezővásárhely

HÓD KUPA Nemzetközi úszóverseny

Kiírás



11.17

Dorog

Új-Hullám Békatalálkozó

Kiírás , Jegyzőkönyv

Jegyzőkönyv  kivonat



11.24

Bp. Komjádi

Budapestkupa IV.

Kiírás , Rajtlista

J.könyv , J.könyv  kivonat







DECEMBER

12.01

Dunaújváros

Solymár István Emlékverseny

Kiírás , Rajtlista

J.könyv , J.könyv  kivonat

12.01

Eger

Pro Agria Úszó - Emlékverseny

Kiírás

12.08-09

Szombathely

X. CLAUDIUS KUPA Nemzetközi úszóverseny

Kiírás

12.07-09

Braunschweig

20. Karácsonyi úszógála

Kiírás , Rajtlista 1

Rajtlista 2

J.könyv , J.könyv  kivonat

12.15-16

Kecskemét

BÁCSVÍZ KUPA Nemzetközi úszóverseny

Kiírás

12.15-16

Székesfehérvár

XX. Köztársaság Napja Úszóverseny

Kiírás

12.15-16

Bp. BVSC

VIII. Finis Cikluszáró úszóverseny

Kiírás

J.könyv1 , J.könyv2

J.könyv3 , J.könyv4

J.könyv  kivonat